Anasayfa  >  Kurumsal  >  Hakkımızda
 
Hızlı Erişim

Anasayfa
Kurumsal
Su Depoları
Isı Cihazları
Özel Ürünler
Bayilerimiz
Sertifikalar
Teknik Servis
Faydali Bilgiler
Video Galeri
İletişim
 
 
Hakkımızda

MEKSİS A.Ş.’i 1981 yılında kurulmuş ve günümüze kadar ortaklık ve firma yapısını hiç bozmadan faaliyetlerini sürdürmüştür. 30 yıllık tecrübesine dayanarak ISI CİHAZLARI ve MODÜLER SU DEPOLARI konusunda yaptığı imalatlarla TÜRKİYE’de ve DÜNYA’da ÖNDER BİR KURULUŞ konumuna gelmiştir..

Ürettiği tüm ürünler KENDİ DİZAYNI ve ESERİDİR, hiçbir firma ve kuruluş ile Patent ve Know-how anlaşması yoktur, kendi ürünleri ile ilgili TPE (Türk Patent Enstitüsünden) alınmış birçok patent ve faydalı model bilgisine sahiptir.

Kuruluşunda Ostim Sanayi Sitesi’nde 200 m² atölyeye daha sonra Sincan’da 6.000 m² fabrikaya sahipken bugün A.S.O. 2. organize sanayi bölgesinde 13.000 m² kapalı alanında modern fabrikasında DÜNYANIN EN TEKNOLOJİK ÜRETİM MAKİNALARI ile üretimine devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde Ankara Organize Sanayi’nde 30.000 m²lik arsasında üretim tesisi kurma çalışmalarını da sürdürmektedir.

Halen Türkiye ve Dünya’da 5000 üzerinde SANAYİ TESİSİ’NDE, 25.000 üzerinde de KONUT ve İŞYERLERİ’nde üretimleri başarı ile kullanılmakta ve MEKSİS tüm bu işletme ve konutlara mamulleri ile ilgili SERVİS HİZMETLERİ sunmaktadır.

Kullanılan ileri ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ ve TEKNİKLERİ, KALİTELİ ÜRETİM ve ÜRETİM SONRASI HİZMETLERİNDEN DOLAYI MEKSİS ürünlerini Türkiye dışında 18 AYRI ÜLKEYE İHRAÇ EDEREK ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır.

Copyright © 2014 MEKSİS Mekanik Sistemler İmalat ve Müh. San. A.Ş. Yasal Uyarı     Site Haritası Web Tasarım